Obsah

Akce

Omezit výpis akcí na


Datum konání: calendar calendar

Cyklobusy
2. 6. 2018 - 30. 9. 2018 začátek od 07:00
Místo konání: Hradec Králové - Vrchlabí
Projekt cyklobusů byl připraven Svazkem měst a obcí Krkonoše ve spolupráci se spolkem Podzvičinsko, Královéhradeckým krajem a dalšími. Neváhejte a využijte této jedinečné možnosti projet se na kole Podkrkonoším až do Krkonoš.Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě, jízdním řádu a na webu www.podkrkonosi.eu a www.krkonose.eu.celý text

Nachmelenej pochoďák
28. 7. 2018 začátek od 10:00
Místo konání: STŘEMCHA, z.s.
Nachmelenej pochoďák - výstup na místní horu Zvičinu s ochutnávkami piv z pivovarů místních i vzdálených. Startujeme v parku centra Bílé Třemešné mezi 10. a 13. hodinou v sobotu 28. 7. 2018. Na desetikilometrové trase ochutnáte 8 + 1 pivo. Vedle klasických ležáků ochutnáte piva netradiční, jako piva svrchně kvašená (Indian Pale Ale, American Pale Ale,..) a další. Těšit se také můžete na bohaté občerstvení jak na trase, tak na návsi, kde pochod začíná a také končí.
Seznámíme Vás s minipivovary z našeho regionu i z míst značně vzdálených. Startovací karty slosujeme, máte tedy šanci vyhrát dárky od pivovarů, které se nacházely na trase. Můžete se těšit na celodenní program, který zahrnuje pivní pochod, různé úkoly, soutěže a konečně večerní zábavu a koncert kapely PRORADOST z Náchoda.
Na výběr máte dvě varianty startovného:
0,3l za 310,- kč
0,5l za 390,- kč
Už nyní se můžete registrovat a získat tak jistou účast na akci a pivní sklo s originálním potiskem akce (0,3l / 0,5l) zdarma.
Odkaz na registraci níže. Registraci je možné provést nejpozději do 1. 7. 2018
Letos jsme pro Vás nově připravili také možnost platby předem, díky které získáte exkluzivní 9. pivo na trase zdarma. Jedná se o R.I.P. ALE žitnou IPU 14° z mini pivovaru Krkonošský Medvěd Vrchlabí, kterou pro vás uvaří sládek roku 2017 Ing. Petr Bednář. Více informací naleznete v e-mailu potvrzujícím registraci.
Registrace již teď na - http://www.stremcha.jecool.net
celý text

Zručné ruce 1
2. 11. 2018 - 7. 11. 2018 začátek od 17:00
Místo konání: Obecní sál
Oznamujeme všem šikulkám a šikulům další ročník naší výstavy. celý text